درباره ما

فروشگاه اینترنتی انس کالا فعالیت خود را از شهریور ماه سال 1400 آغاز نموده و بوسیله ی حذف واسطه های بازاری امکان خرید محصولات با کیفیت با قیمت های واقعی را برای مشتریان عزیز فراهم نموده است.

انس کالا با تکیه بر توانایی های شهرستان مرزی-تجاری پیرانشهر واقع در استان آذربایجان غربی در نظر دارد محصولات با کیفیت و با قیمت مناسب را در جای جای ایران به دست مشتریان عزیز برساند‌.

مجموعه انس کالا تمام مجوز های لازم برای یک فروشگاه اینترنتی قابل اعتماد را داراست و خود را در برابر تمام تعهدات داده شده به مشتری مانند اصالت کالا، انواع گارانتی و ….موظف دانسته و تامین خواهد نمود و در تلاش است که همواره با جامعه ی پر فروش اینترنتی همراه بوده و در اسرع وقت از مطالب مهمی که در این حوزه مطرح می گردد اطلاعات و آموزش های لازم را کسب نماید و به روز کند.

انس کالا برای کاربران خود محیطی امن برای خرید و پرداخت اینترنتی را فراهم آورده و از هیچ تلاشی برای ارتقای سطح کیفی و امنیتی محیط وبسایت خود، کوتاهی نمی کند.

مجموعه انس کالا در ارائه خدمت و ارتباط با مشتریان عزیز خود تمام تلاش خود برای تحقق اهداف مشتری از یک خرید کامل و رضایت بخش را دارد و سعی دارد مشتریان عزیز خود، که صاحبان خیر و روزی این مجموعه به حساب می آیند را ارج نهاده و پاسخگوی خواسته های آنان باشد.